Zima s BMW

Príprava na zimu s BMW

Lístie už padá a zima je pred nami. So správnym vybavením radosť z jazdy už nebude počas chladných mesiacov potrebovať prestávku. Tu nájdete výber atraktívnej ponuky pre vaše BMW, aby ste mali istotu, že sa vždy dostanete do cieľa bezpečne a pohodlne.

Tešte sa na zimné prázdniny s praktickými transportnými riešeniami – s vhodným príslušenstvom pre interiér a inovatívnymi sieťovými technológiami. Zvoľte si bezpečnosť a výrazný vzhľad s BMW Kompletným zimnými sadami kolies. Zistite si všetko o skvelej ponuke služieb, ktorú ponúka váš BMW servisný partner. Obdarujte seba a svojich blízkych malým darčekom z ponuky oblečenia a príslušenstva kolekcie BMW M.

Malé súčiastky. Obrovský efekt: Výnimočné sezónne prvky pre vaše BMW

Zvyčajne pútajú len minimálnu pozornosť – drobné doplnky, ktorých význam sa však teraz zvyšuje. Napríklad stierače a škrabky na okno. Rovnako ostrekovač predného skla s nemrznúcou zmesou a rozmrazovačom okien, zabezpečujú výbornú viditeľnosť na cestu a dianie pred vami. Preto ste na cestách v bezpečí. S podlahovou rohožou batožinového priestoru bude váš automobil chránený pred špinavými a obzvlašť mokrými predmetmi.

BMW škrabka na ľad

Škrabka na ľad z Originálneho BMW príslušenstva je vybavená nastaviteľnou dĺžkou rukoväte a stierkou – pre ešte jednoduchšie použitie. Obsahuje časti na škrabanie a čistenie, umožňujúce očistiť akýkoľvek povrch zo skla od ľadu a snehu.

BMW lišty stieračov

Sneh, voda a nečistoty: Originálne BMW lišty stieračov fantasticky zvládajú svoju funkciu v každom počasí. Môžu sa pochváliť optimálnou čistiacou výkonnosťou a to vďaka konštantnému rozloženiu sily a symetrickému prítlaku. BMW lišty stieračov sú tiež hi-tech: kvôli hmotnosti a aerodynamike sú veľmi štíhle. Vzhľadom k napnutiu stieračov sa perfektne hodia na krivky čelného skla vášho BMW.

BMW rozmrazovač okien

Čisté čelné sklo je v chladnejšom období roka obzvlášť dôležité. Rad originálnych BMW Care produktov sa vynikajúco postará o sklenené povrchy a zrkadlá vo vašom BMW. Všetky produkty na starostlivosť sú perfektne prispôsobené vysoko kvalitným materiálom vášho vozidla a preto garantujú optimálnu starostlivosť a silnú ochranu. BMW rozmrazovač okien za pár sekúnd rozmrazí zmrznuté sklené tabule a spoľahlivo ich oslobodí od ľadu. Zároveň poskytuje ochranu proti opätovne sa vytvarajúcemu ľadu a v každom momente zabezpečuje čisté zorné pole.

BMW kvapalina do ostrekovača s nemrznúcou zložkou

So zhoršujúcimi sa poveternostnými podmienkami a skorým stmievaním, je dobrý výhľad dôležitý pre vašu bezpečnosť a komfort. Kvapalina ostrekovača s nemrznúcou zložkou preto odstraňuje z predného skla v priebehu niekoľkých sekúnd aj ťažko odstrániteľné špinavé fľaky spôsobené posypovou soľou a topiacim sa snehom. Neriedený, mrazu odolný až do -63 ° C.

BMW rohož do batožinového priestoru

BMW rohož do batožinového priestoru chráni batožinový priestor pred nečistotami a obzvlášť vlhkými predmetmi. Pokrýva celé dno batožinového priestoru a v prípade potreby sa dá ľahko odstrániť. Povrch rohože významne znižuje kĺzanie nákladu a tým zabraňuje poškodeniu nákladu aj samotného batožinového priestoru.

KOMPLETNÉ ZIMNÉ SADY KOLIES

Cíťte sa pokojne počas celej zimy. BMW Kompletné zimné sady kolies neponúkajú len neobyčajne atraktívny dizajn. Sú vyrobené tak, aby perfektne ladili k vášmu BMW a zároveň poskytovali neobyčajné výhody oproti letným pneumatikám od teploty 7°C – tak si môžete vychutnať každú zákrutu na snehu alebo na ľade.

Ďaľším kľúčovým kritériom pre bezpečnú jazdu je tlak v pneumatikách. Od marca 2014 sú všetky nové vozidlá BMW vybavené systémom kontroly tlaku v pneumatikách (RDC). To znamená, že neustále máte prehľad o správnom tlaku v pneumatikách. BMW ponúka všetky kompletné zimných sady kolies s RDC systémom. Váš autorizovaný BMW Partner vám rád poradí, či je vaše vozidlo vybavené systémom kontroly tlaku v pneumatikách a ktoré pneumatiky budú najlepšie vyhovovať vašim požiadavkám.

Keď chcete zistiť, ktorý dizajn sa hodí k vášmu BMW najlepšie, môžete si vyskúšať rôzne BMW Kompletné zimné sady kolies z pohodlia vášho domova – s BMW konfigurátorom kolies.

VYTVORTE PRIESTOR NA SVOJE DOBRODRUŽSTVÁ

Potrebujete priestor navyše na zimnú dovolenkovú batožinu? Alebo chcete zaistiť najmladším pasažierom, aby si užili maximum bezpečnosti? Originálne BMW príslušenstvo pre batožinu a transport ponúka perfektné riešenie každej situácie – bezpečné, pohodlné a vo vynikajúcej BMW kvalite, samozrejme.

BMW strešný box

Cestujte pohodlne aj keď máte množstvo batožiny: BMW strešné boxy predstavujú ďalšiu úložnú kapacitu a sú dostupné v rôznych farbách s rôznymi objemami (320 l alebo 460 l). Elegantné boxy ponúkajú jednoduché nakladanie a inovatívny obojstranný system otvárania. Vybavené šiestimi uzamykacími bodmi a zaistením proti krádeži, spĺňajú aj vysoké bezpečnostné štandardy. Dostupné pre všetky automobily s BMW strešným alebo koľajnicovým nosičom.

BMW strešný nosič

Či už strešný box, nosič bicyklov alebo lyží: BMW strešný nosič poskytuje bezpečnú základňu pre početné inovatívne transportné systémy z radu BMW Originálneho príslušenstva. Je možné ho namontovať v priebehu pár minút a v prípade potreby sa dá rozšíriť. Priečne nosníky sú vyrobené z vysoko pevných hliníkových profilov a sú vybavené ochranou proti krádeži. Dostupná pre širokú škálu BMW modelov – okrem kabrioletov, roadsterov a BMW radu 6.

BMW ochranný koberček nakladacej hrany

Perfektný na výlet: je pripevnený k nárazníku a chráni tak prah batožinového priestoru pred poškodením. Dostupná pre širokú škálu BMW modelov. Na snímke zobrazený skladací box je dostupný za príplatok.

BMW detské sedačky

Keď sa jedná o bezpečnosť, sme absolútne nekompromisní. To platí najmä pre bezpečnosť vašich detí. BMW detské sedačky spĺňajú európske štandardy pre prvky detskej bezpečnosti (ECE-R44.04) a podrobujú sa rozsiahlym nárazovým testom, aby sa zabezpečilo, že splnia vysokú úroveň BMW bezpečnostných štandardov, ktoré siahajú ďaleko nad rámec zákonných požiadaviek.

Integrované vzduchové vankúše poskytujú v prípade nárazu dodatočnú ochranu hlavy. Zároveň sú aj pri každodennom použití mäkké a pohodlné. Sedačka sa upevňuje k vozidlu pomocou technológie ISOFIX (ISOFIX základňa), ktorá dodáva detskej sedačke vyššiu bezpečnosť, pretože inovatívny úchýtný systém zabraňuje chybám v upevňovaní. BMW detské sedačky sú dostupné v troch veľkostiach pre deti od 0 mesiacov až po približne 12 rokov a sú v dvoch rôznych dizajnoch.

BMW Travel & Comfort Systém

Jeden systém – veľa možností. Základný nosič BMW Travel & Comfort systému sa montuje na opierky predných sedadiel a umožňuje upevnenie rôznych zariadení. Napríklad držiaku na rôzne generácie iPad, skladacieho stola vrátane držiaka nápojov, ramienka na šaty, ktoré sa dajú rovnako dobre použiť aj mimo auta – napríklad v hoteli – vďaka jeho sklápaciemu závesnému zariadeniu.

BMW nosič lyží a snowboardov

Uložte svoje zimné vybavenie bezpečne a pohodlne pomocou BMW nosiča lyží a snowboardov. Pomocou stabilného strešného nosiča je možné prepraviť až dva snowboardy a jeden pár lyží, alebo šesť párov lyží alebo štyri páry lyží aj s palicami. BMW nosič lyží a snowboardov je uzamykateľný a dostupný pre všetky modely BMW so strešným nosičom.

Pre jasné svetlo v tmavom období

Noci sa predlžujú. Dážď, sneh a hmla zhoršujú viditeľnosť. To je dôvod, prečo je bezchybné osvetlenie kľúčovým faktorom v oblasti bezpečnosti cestnej premávky. Vyberte si zo širokej ponuky osvetlenia z radu BMW Originálneho príslušenstva. Zvyśujú viditeľnosť a vytvárajú aj individuálny štýl. Napríklad, modré halogénové žiarovky dodajú vášmu BMW nezameniteľný charakter. BMW LED interiérové svetlá môžu byť použité vo všetkých interiérových svetlách ako technológia C5W.

BMW halogénové žiarovky Power H7

Nové halogénové žiarovky BMW Power H7 majú výnimočnú svietivosť a poskytujú až o 100 % väčsí svetelný dosah. Výrazne zlepšujú bezpečnosť na ceste – najmä pri nepriaznivých svetelných podmienkach a pri zníženej viditeľnosti. V ponuke pre všetky vozidlá s prednými svetlometmi typu H7.

BMW modré halogénové žiarovky Power H7

Nové BMW modré halogénové žiarovky H7 produkujú až do 30% jasnejšie svetlo a zároveň vytvárajú jedinečný modrý svetelný efekt. Kombinujú maximálny jas s dokonalým dizajnom a zabezpečuje xenónový efekt.

BMW modré halogénové žiarovky W5W

S BMW modrými halogénovými žiarovkami W5W bude vaše BMW vyzerať fantasticky nielen v pohybe. Majú vyššiu farebnú teplotu než štandardné bočné žiarovky. To im dodáva jasné biele svetlo a modro zafarbený xenónový efekt. Perfektne pasujú ku xenónovým svetlám alebo BMW modrým halogénovým žiarovkám H7.

Interiérové LED svietidlá BMW

BMW interiérový balík LED osvetlenia vytvára v interiéri modernú atmosféru s príjemnou úrovňou jasu. Ponúka pôsobivo nízku spotrebu energie a veľmi dlhú životnosť. Moduly LED možno ľahko zapojiť do existujúcich objímok. Malý BMW interiérový balík LED osvetlenia pozostáva zo štyroch LED modulov pre stropné lampy. Veľký balík pozostáva zo šiestich modulov pre stropné svetlá a štyroch LED pre svetlá v prahoch a vo dverách.

Set interiérových BMW LED svetiel

Tento set dvoch BMW LED interiérových svetiel je perfektný doplnok pre interiérový balík LED osvetlenia. Môže sa použiť vo všetkých interiérových svetlách namiesto technológie C5W a zaplní vaše vozidlo príjemným a moderným svetlom. Majú ultra nízku spotrebu energie a extrémne dlhú životnosť.

BMW LED svetlo do batožinového priestoru

Toto osvetlenie je špeciálne vytvorené pre batožinový priestor všetkých BMW sedanov. Vybaví vaše BMW päťkrát väčším svetelným výkonom než štandardné osvetlenie. Vďaka najnovšej LED technológii s optimalizovaným ovládaním svetla a veľmi širokej distribúcii svetla je v batožinovom priestore vidieť oveľa lepšie. BMW LED osvetlenie batožinového priestoru si viete jednoducho namontovať aj sami.

Servis pre vaše BMW

 

Keď si kúpite BMW, nevyberáte si len výkon a kvalitu, ale aj individuálny servis a osobnú starostlivosť. Či už ide o údržbu alebo prehliadku, opravu alebo starostlivosť: s individuálnou, na mieru šitou, ponukou BMW služieb sa môžete spoľahnúť na odborné znalosti vášho servisného partnera BMW.

BMW zimná prehliadka

Špeciálne požiadavky si vyžadujú špeciálnu prípravu. Keďže zima, vlhko, soľ a nečistoty budú v nadchádzajúcich mesiacoch pôsobiť na vaše BMW, kontrola v predstihu môže byť veľmi efektívna. Obzvlášť v zimnom období je vozidlo nechránené. Ak si chcete zachovať radosť z jazdy v náročných podmienkach, váš BMW servisný partner podrobí všetky dôležité časti a funkcie veľmi podrobnej prehliadke, tak aby vaše BMW bezpečne odolalo snehu a ľadu.

Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš BMW Servis

BMW Aktívny príjem do servisu

Vaše BMW je pre nás také dôležité ako pre vás. Preto vám a vášmu vozidlu budeme venovať všetok potrebný čas a pozornosť. Počas BMW Aktívneho príjmu do sevisu sa na vaše vozidlo spolu s vami pozrieme bližšie. Preto nenechávajte prehliadky a opravy na nikoho iného. Dôverujte znalostiam vášho autorizovaného predajcu BMW.

Viac na www.bmw.sk


Publikovaný

v

od

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár